VJ PARTY VJ PARTY obrazki8 370x479px

Vj party

Zabierzemy Cię w nowy wymiar rozrywki – VJ Party! Na czym polega fenomen tych imprez? Przede wszystkim na tym, że bazują one na wykorzystaniu techniki komputerowej oraz analogowych mikserów video, mieszających różne obrazy i klipy. Wszystko to tworzy razem spektakularny efekt wizualno-dźwiękowy.

Wizualizacje tworzone przez naszych pracowników na żywo z powodzeniem mogą zastąpić całą scenografię podczas Twojego eventu. Gra świateł i obrazów zsynchronizowana z muzyką zawsze robi wrażenie na uczestnikach – szczególnie tych, którzy po raz pierwszy biorą udział w takiej imprezie.

Podczas organizowanych przez naszą firmę imprez można swobodnie wykorzystać również animacje 3D, co stanowi jeszcze bardziej efektowne rozwiązanie. Bazujemy na nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie sprzęcie zapewniającym wysoką jakość obrazu i dźwięku. Takie oryginalne rozwiązania sprawdzają się idealnie na imprezach firmowych czy integracjach.

Ciekawostką jest to, że tematyką VJ’ki zainteresował się… David Lynch! Znany filmowiec, zaczął eksperymentować z muzyką i obrazami nie tylko w kontekście filmów. Skoro on może, dlaczego nie my?

Napisz do nas, zorganizujemy niezapomniane VJ Party specjalnie dla Ciebie.

POWRÓT