konferencje KONFERENCJE obrazki7 370x479px

Konferencje w plenerze

Zajmujemy się organizacją nie tylko wydarzeń rozrywkowych i imprez. Naszej ekipie możesz zlecić również stworzenie profesjonalnej konferencji w plenerze.

Tego typu wydarzenia zazwyczaj kojarzą się z wszystkim bardzo formalnym spotkaniem, w sztywnej i poważnej oprawie. Czasem są bardziej udane, czasem mniej, ale zawsze koncepcja i aranżacja są do siebie zbliżone i opatrzone.

Ale kto powiedział, że spotkania muszą odbywać się w dusznych hotelowych salach? Czy naprawdę szkolenia skuteczne są tylko wtedy, kiedy grupa jest w zamkniętej, szarej przestrzeni? Udowadniamy, że niekoniecznie i podchodzimy do organizacji takich spotkań nieco inaczej.

Nasze konferencje w plenerze organizujemy wykorzystując wielki profesjonalny, pneumatyczny ekran, który równie dobrze odda walory merytoryczne spotkania. Dzięki temu Twoi pracownicy zobaczą, że potrafisz omawiać najważniejsze kwestie dla firmy w przyjemnych okolicznościach natury.

Spotkanie z partnerem biznesowym też wcale nie musi być sztywne i nudne. Choć zapadają ważne dla Ciebie i Twojej firmy decyzje, nie oznacza to, że nie mogą się one odbywać w przyjemnych i sprzyjających warunkach, dlatego w takich wypadkach również polecamy konferencje w plenerze.

Przyjemnie i pożytecznie, często składają się na sukces.

 

POWRÓT