Kino plenerowe

Zastanawiasz się co zaplanować na weekend? Może pójść na film lub spędzić czas na łonie natury? Dość już siedzenia na kanapie przed komputerem! Z nami zrobisz coś oryginalnego łącząc przyjemnie z pożytecznym – zorganizujemy dla Ciebie kino plenerowe z prawdziwego zdarzenia.

W ramach usługi wynajmu zabierzemy Cię na łono natury gdzie obejrzysz hit na wielkim ekranie w pięknych okolicznościach przyrody, np. na łące, nad jeziorem, rzeką lub na polu namiotowym.

Kino plenerowe cieszy się niesłabnącą popularnością od lat w dużych miejscowościach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Konin czy Inowrocław. Od jakiegoś czasu zaobserwowaliśmy wzrost popularności organizowania seansów pod chmurką także w mniejszych lokalizacjach. Jakie są tego przyczyny? Po części jest to spowodowane połączeniem atrakcyjnej formy rozrywki i rozsądnej ceny. Stosunek jakości do kosztów jest wyjątkowo satysfakcjonujący. Oprócz tego, pokaz na świeżym powietrzu angażuje dużą grupę ludzi jednocześnie. Nic więc dziwnego, że na przestrzeni ostatnich lat ukształtowały się wyspecjalizowane, profesjonalne firmy, które proponują wynajem kina plenerowego – w tym także nasza!

Seanse pod chmurką to także doskonały pomysł dla władz miasta. Ich organizacja pozwala na zintegrowanie społeczności oraz wyjście naprzeciw jej potrzebom. Kino plenerowe to również dobra forma promocji danej miejscowości czy regionu.

Nie tylko urzędy miast widzą potencjał w tego rodzaju pokazach. Z chęcią wykorzystywane są one przez wielkie korporacje i małe rodzinne firmy – taki event na pewno przypadnie do gustu ich pracownikom i gościom. Tym ma być właśnie organizowany przez nas seans – przyjemnym doświadczeniem, do którego wraca się z uśmiechem na twarzy.

Organizacja kina plenerowego z naszą firmę to dla Ciebie żaden wysiłek – wystarczy jeden telefon lub mail. My zajmiemy się resztą – profesjonalny team zaplanuje całe wydarzenie a doświadczony zespół techniczny dostarczy całe potrzebne wyposażenie. Wynajmiemy projektory, nagłośnienie, odpowiednio wielki ekran pneumatyczny, leżaki lub krzesła, ogrodzenie, sanitariaty, koce, a nawet popcorn. Gwarantujemy, że szybko poczujesz się jak w najlepszym multipleksie i będziesz mógł się w pełni zrelaksować. Zajmiemy się kompleksowo także kwestiami formalnymi – licencjami, pozwoleniami i umowami. Pomożemy Ci również przy wyborze odpowiedniego seansu na przygodę w plenerze – zaproponujemy listę filmów, które będą dopasowane do charakteru Twojego eventu.

 

POWRÓT