KINO NA WODZIE KINO NA WODZIE obrazki 370x479px

Kino na wodzie

Ta propozycja przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią sobie oryginalność. Stworzymy dla Ciebie rzeczywistość, gdzie seans filmowy może odbywać się nie tylko nad jeziorem, ale… na jego powierzchni!

Kino na wodzie to seanse plenerowe dla najbardziej wymagających – oglądasz filmowy hit w ciepły, letni wieczór, siedząc nad brzegiem jeziora, stawu, a projekcja odbywa się na majestatycznym ekranie, unoszącym się nad taflą. To nie wszystko na co nas stać – możemy też zaszaleć i wynająć łódź, tak żebyś płynąc po Wiśle na pięknym statku mógł obejrzeć swój ulubiony film.

Zdecyduj jaką formę kina na wodzie chcesz widzieć, a my dostarczamy całą scenografię, technikę i aranżację – film, projektor, głośniki, ekran, leżaki, a nawet koce. Zajmiemy się również formalną kwestią związaną w organizacją przedsięwzięcia, czyli umowami, pozyskaniem zgód i licencji. Nie wiesz jaki film chcesz zobaczyć podczas seansu? To nic, zaproponujemy tytuły, które będą dopasowane do charakteru Twojego wydarzenia.

Kino na wodzie wymaga użycia najwyższej technologii, to duże przedsięwzięcie, ale spektakularny efekt jest gwarantowany – zrobi wrażenie na każdym oglądającym.

W ramach ciekawostki przypomnimy, że pierwsze kino na wodzie powstało podczas festiwalu: ,,Film na skałach Yao Noi”. Powstała scenografia, której cała konstrukcja schowana była wewnątrz zatoki otoczonej wysokimi skałami. Pomysłodawcą i projektantem jest niemiecki architekt Ole Scheeren’a. Ekran, na którym wyświetlano filmy został umieszczony pomiędzy dwiema skałami, a publiczność zasiadła na podświetlanej “tratwie”.

POWRÓT