KINO NA PLAŻY KINO NA PLAŻY obrazki5 370x479px

KINO NA PLAŻY

Kto z nas nie kocha wakacji? Kojarzą się nam ze słońcem, relaksem, górami i przede wszystkim z morzem! Razem z nami stworzysz jeszcze piękniejsze wakacyjne wspomnienia – zorganizujemy dla Ciebie profesjonalne kino na plaży!

Jak wygląda seans?

Wyobraź sobie: przed Tobą duży ekran, na którym widzisz każdą scenę bardzo wyraźnie, a dodatkowo… chłoniesz film słuchając w oddali szumu morza, siedząc na piasku. Wolisz leżak? Nie ma problemu, zaplanujemy każdy detal wydarzenia, tak abyś mógł w pełni zrelaksować się podczas seansu.

Brzmi świetnie, prawda? Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm i klientów indywidualnych wybiera organizację kina na plaży jako formę promocji marki lub sposób na spędzanie wolnego czasu. Również hotele, restauracje i kluby dążą w tej sposób do uatrakcyjnienia swojej oferty, aby przyciągnąć i zainteresować odbiorców. Niezależnie od tego, czy jesteś przedstawicielem korporacji, czy branży turystycznej, hotelarskiej lub innej, z chęcią przyjmiemy zlecenie i zorganizujemy dla Ciebie prywatny seans z wykorzystaniem tego, co najlepsze, czyli natury.

Zaplanujemy wszystko od początku do końca. Zadbamy o dobre przygotowanie terenu pod kino na plaży, postawimy ekran, pozyskamy licencję, a nawet wybierzemy film.

Zapraszamy do kontaktu!

POWRÓT