kino 3d KINO 3D obrazki2 370x479px

Kino 3d

Przeżyj przygodę w dzikiej dżungli lub wyprawę na Mount Everest… nie ruszając się z wygodnego fotela! Kino 3D to kolejny pomysł na ciekawe spędzenie wolnego czasu, bez konieczności wyjazdu poza miasto. Pozwól, że zorganizujemy dla Ciebie seans Twojego ulubionego filmu w technice trójwymiarowej.

Wystarczy założyć okulary żeby podczas projekcji przenieść się w trójwymiarowy świat filmów, które trafią do każdego widza: dorosłego, nastolatka, dziecka. Przed seansem rozdamy Wam okulary, dzięki czemu poczujecie się jak na sali kinowej.

Seans w technice 3D, tak jak i kino plenerowe zrobią wrażenie nawet na bardzo wymagających widzach. Na czym polega na technika trójwymiarowa? Filmowcy umieszczają dwie soczewki kamery mniej więcej w takiej odległości od siebie, w jakiej znajdują się ludzkie oczy. Podczas projekcji filmu dwa obrazy, przedstawiające perspektywę lewego i prawego oka, są jednocześnie wyświetlane na ekranie. Zakładając specjalne okulary widz ma wrażenie podwójnego obrazu. Jednak każda soczewka okularów ma specjalny filtr, który blokuje oraz przeznaczony dla drugiego oka, umożliwiając oczom postrzeganie tylko jednego obrazu, co niweluje wrażenie ,,podwójności obrazu”, tworząc efekt 3D.

Dla miłośników tradycyjnych projekcji proponujemy wynajem kina plenerowego. Na chętnych czeka profesjonalna, kompleksowa organizacja eventów – nad jeziorem, na plaży czy w technice VJ.

POWRÓT